קפסולות לחיים

בשנה שעברה הפטנט של חברת נספרסו פג ונפתחו שערי הייצור של קפסולות קפה לכל החברות במשק. עד לאותו סיום תוקפו של הפטנט, צרכני קפסולות קפה היו חייבים להשתמש בקפסולות שמיוצרות על ידי החברה שייצרה את מכונת הקפה שיש ברשותם, מה שהפך את קניית הקפסולות להוצאה כלכלית משמעותית ולטרחה לא פשוטה. כמו כן, הדבר הגביל קונים רבים במשק, שאולי יכלו להרשות לעצמם מכונת קפה, אך לא יכלו לעמוד בהוצאה הכלכלית המתמשכת של רכישת הקפסולות.
כיום, צרכן קפה איכותי אינו חייב להשתמש בקפסולות המיוצרות על ידי החברה ממנה רכש את המכונה והשוק שנפתח לתחרות, הפך את הקפסולות לאיכותיות יותר וכמובן, גרם לכך שמחירן יהיו שווה לכל כיס ולכל מי שמעוניין ליהנות מקפה ביתי איכותי. קפסולות הקפה שקיימות בשוק היום הן רבות ומובדלות באיכותן ובטעמן אחת מהשנייה, במגוון רחב שיוכל להתאים לכל צרכן קפה וכן, ניתן לרכוש אותן במספר רב יותר של דרכים ומקומות מאשר בעבר.

מהם היתרונות של שימוש בקפסולות קפה?

מאחר ופג תוקפו של הפטנט של חברת נספרסו והשוק נפתח לתחרות, כיום השימוש בקפסולות מגוון יותר ואטרקטיבי יותר, גם מבחינת טעמים של הקפסולות וגם מבחינת המחיר שלהן. השימוש בקפסולות ידוע כשימוש מהנה ויעיל ביותר, אשר מאפשר הכנת קפה בקלות וביעילות וכן בטעם איכותי ובלתי מתפשר.

  • שימוש נוח ויעיל – השימוש בקפסולות קפה, שכיום מתאפשר ביתר קלות ובמחיר שווה לכל כיס, נחשב לפופולארי מאוד בגלל הקלות המתאפשרת להכנת קפה איכותי. בשונה מקפה ביתי, קפה שמיוצר מקפסולות שנכנסות למכונת קפה, מהווה למעשה תהליך פשוט למדי, שלא מלכלך ולא גוזל זמן רב. על כן, השימוש בקפסולות קפה הוא פופולארי מאוד וכל מה שצריך לעשות זה להצטייד במכונה טובה ובקפסולות אהובות. כמו כן, השימוש בקפסולות מקצר את התהליך, מה שמאפשר להשתמש בקפסולות אלו במהלך יום עבודה במשרד וכן, במהלך מפגש חברתי ביתי, במהלכו ניתן להציע לאורחים קפה איכותי ומובחר בקלות ובמהירות.
  • טעם איכותי – מעבר לשימוש הנוח והיעיל שמתקבל כתוצאה משימוש בקפסולות, הקפסולות ידועות בטעם האיכותי שלהם, במיוחד לאחר סיום הפטנט של חברת נספרסו, שפתח את השוק לתחרות. התחרות הביעה חשש כי יצרניות הקפה לא יוכלו להתחרות בטעם המדויק של קפסולות אלה, אך הטכנולוגיות העשירות והמתקדמות ועבודה רבה, הולידו קפסולות קפה שונות ומגוונות, שלא יורדות באיכותן מקפסולות הקיימות בשוק.
    הטעם האיכותי של קפסולות קפה על סוגיהן, מעניק לצרכן חובב הקפה את האפשרות לשתות קפה משובח, בעל ארומה מעניינת ושונה וכן, ליהנות ממספר מגוון של טעמים, המוצעים בשוק במחיר נוח. הגיוון הרב מאפשר לצרכן הקפה לחקור את הטעמים של הקפה הקיימים, ולהרחיב את מכלול הטעמים שהוא רגיל אליהם, מה שלא התאפשר לו בעבר, כאשר היה מוגבל אך ורק לקפסולות קפה שמיוצרות על ידי החברה, שייצרה את המכונה שבבעלותו.


Powered by Olark

Chat Powered by Olark Live Sales Chat